TR ENG
Biz Size Ulaşalım
Bilgi Formu İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen Bilgi Formunu doldurunuz.
ART ZONE

Hayatın içinde... Şehrin içinde...
Çünkü sanat içinde...


Ankara'nın gerçek bir sanat merkezine duyduğu ihtiyaca cevap olarak ortaya çıkan Cubes ArtZone konsepti, başkentin yeni iş ve yaşam merkezi Çukurambar'da, şehrin kültür-sanat hayatına yön verecek niteliğiyle dikkat çekiyor. Yeri geldiğinde en alternatif fikirlere, yei geldiğinde binlerce kişinin sanat tutkusuna yanıt verebilecek biçimde kurgulanan Cubes ArtZone, 1500 m2 kapalı, 2000 m2 açık sergileme alanı, 500 m2 atölye alanı 2500 araçlık otopark ve 1000 kişilik gösteri merkeziyle sergiden konsere, atölye çalışmalarından tiyatro oyunlarına kadar her türlü aktiviteye ev sahipliği yapabilecek bir nicelik sunuyor.

YENİ, GENÇ
VE FARKLI OLAN
NE VARSA...

Sanat için atılan her adımda duyulan heycan gibi Cubes Ankara projesine de ruhunu veren ArtZone, "azalan güzellikleri alışılmışın dışında ortaya koyma" misyonuyla, Ankara'nın kültür sanat hayatında bir dönüşüm başlatmayı hedefliyor. Bu bakış açısının bir yansıması olarak da modern mimarisinin en sıra dışı öğesi olan, kırmızı kutup ayısıyla şehri selamlıyor. Sadece projede yaşayanları değil, tüm Ankara'yı sanatla buluşturmayı ve alışılmış sanat merkezlerinden sıyrılarak, yaşayan fikirlere ev sahipliği yapmayı amaçlayan ArtZone, Cubes'ünbaşkentin en önemli buluşma noktalarından olmasını sağlıyor.KALIPLARA SIĞMAYAN
RUHLARA ÖZGÜR ALANLAR...

Cubes ArtZone, ikinci sahnesi olan 500 m2 alana sahip Garaj'la, daha deneysel performanslara ve atölye etkinliklerine ev sahipliği yaparken, ArtZone konsepti büyüyen ve küçülen formatlarıyla, ilerleyen dönemde hedeflediği bir Anadolu Bienali'nin de altyapısını oluşturuyor

Haraket, ses yada kelimeler... Sanatçının kendini ifade etme aracı ne olursa olsun, yaşadıklarını başkalarına da hissettirecek sınırsız hayal dünyası, şimdi Cubes ArtZone'da kapılarını açıyor.

RESIDENCE INN BY MARRIOTT
TÜRKİYE'DE İLK KEZ CUBES'TE

Cubes Ankara'ya ve onun marka değerine çok yakışacak, 740'ın üzerinde oteli ile uzun dönem konaklama segmentinin dünyada lideri olan Residence Inn By Marriott, Cubes Ankara'nın en değerli niteliklerinden biri olarak dikkat çekiyor. Günde ortalama 10.000 kişinin etkileşimde olacağı Cubes Ankara'da, uzun dönem konaklama konseptiyle hizmet verecek olan Residence Inn By Marriott geniş suit odaları, donanımlı mutfağı, lobide 24 saat açık marketi ve ücretsiz kahvaltı hizmeti ile otelde ev konforunu zirveye taşıyor.

2019'DA HİZMETİNİZDE...

Residence Inn By Marriott ile birlikte uluslar arası bir işlemin sisteminin hayata geçireceği Cubes Ankara'da, ayrıca yapılması planlanan aplikasyonla Cubes'te yaşayanlar ve çalışanlar için birçok hizmet ve kolaylık da sunulacak. 2019'da hizmete açılması planlanan konseptten sonra Cubes, Türkiye ve Ankara için bir başka ilki daha hayata geçirmiş olacak.

INFINITY POOL

Roof'ta yer alan sonsuzluk havuzu ve güneşlenme alanları sayesinde şehir içinde tatil konsepti. Aynı zamanda keyifli akşamlar için roof bar.

ROOF GYM

Sporu salon yerine roof'a taşıyan son teknoloji GYM'de, gerçek bir koşu parkurunun yanı sıra, danstan tai-chi'ye, platesten kick-box'a farklı tarzlarda dersler. Farklı bir spor alternatifi isteyenlere de 11. katta Yoga House ayrıcalığı.

ÇOCUK OYUN ALANI

Ankara'da bir ilk olacak, çocukların ve ailelerin bir arada keyifle vakit geçirebileceği, çocuklar oyun alanında oynarken ebeveynlerin kuaför, yemek vb ihtiyaçlarını çocuklarından uzaklaşmadan giderebileceği özel bir alan.

SPA % MASAJ

Ankara'nın en kapsamlı, en geniş Wellness merkezi haline gelecek, şehir manzarası eşliğinde profesyonel Spa ve Masaj hizmeti

ŞEHİR PARKI

İki blok arasındaki yemyeşil avluda bulunan parkta, pazar yeri mantığında yerel lezzetler sunan bir pazar, sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapacak galeri ve fuaye alanı ve sanatsal/kreatif eğitim verebilecek sanat akademisi bulunuyor.

YOL TARİFİ AL444 22 87


/cubesankara


Çukurambar Mah. 1424 Cad.
Çankaya - Ankara