TR ENG
Biz Size Ulaşalım
Bilgi Formu İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen Bilgi Formunu doldurunuz.
7/24 VİP HİZMET

Hem rezidanslarda hem de ofislerde sadece mesai saatlerinde değil; teknik servis, housekeeping ve concerge gibi otel konforunda tüm gün VIP hizmet alma ayrıcalığı, Cubes Asist'le sadece Cubes'te

AKILLI OTOPARK SİSTEMİ

61.000m2'lik alan ve toplam 2500 araçlık kapasitesiyle neredeyse bir karma proje büyüklüğüne sahip; size plakalarınızdan tanıyabilen, misafiriniz için yer ayırtma veya ekstra yer alma kolaylığı sunan akıllı otopark ayrıcalığı, Cubes Asist'le sadece Cubes'te

AKILLI ASANSÖR SİSTEMİ

Ankara'daki tüm karma projelerden farklı olarak toplam 16 asansörle; sıra bekletmeyen ve otoparkla senkronize çalışıp sizi en doğru asansöre yönlendiren akıllı otomasyon sistemiyle vakit kaybını minimuma indirme ayrıcalığı, Cubes Asist'le sadece Cubes'te.

VIP BUSINESS LOUNGE

Tüm katın sadece çok özel misafirleriniz için tahsis edildiği, dilediğiniz zamanda, istediğiniz tüm donanımların önceden sizin için hazırlanarak sunulduğu, VIP toplantı salonları ve tüm katta VIP lounge hizmet ayrıcalığı Cubes Asist'le sadece Cubes'te.

AKILLI KÜP SİSTEMİ

Birçok projede yanlızca ısıtma teknolojisi varken, her odada ısıtma ve soğutma konforunu standart olarak sunan; dışarıdayken telefonunuzdan ofis veya evinizin iklimlendirme, aydınlatma ya da elektrik sistemini kontrol edebilme ayrıcalığı Cubes Asist'le sadece Cubes'te.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA YANGIN GÜVENLİĞİ

Ankara'da hiçbir projede olmayan nitelikte yangın güvenliği; itfaye geldiğinde komplekse girmeden gerekli sisteme ulaşabilme ve acil durumlarda bir telefonla sisteme anında erişim ayrıcalığı Cubes Asist'le sadece Cubes'te.

SAFE & SECURITY

Sadece Ankara'da değil, Türkiye çapında ne güvenli karma proje olma özelliği taşıyan; tek tuşla sevdiklerinizin projenin neresinde olduğunu görme, sağlık ve güvenliğinizle ilgili anında bilgi verme, gerektiğinde telefonunuzdaki bir panik butonuyla yetkilileri uyararak güvenliğinizi en üst noktada göz etme ayrıcalığı, Cubes Asist'le sadece Cubes'te.

LOJİSTİK MERKEZİ SİSTEMİ

Dünya standartlarıdaki yapısıyla kamyon veya servis otobüsü gibi geniş araçların rahatlıkla girebildiği; tüm eşya veya kargonuzun profesyönelce taşımasını telefonunuzdan takip edebilme ayrıcalığı, Cubes Asist'le sadece Cubes'te.

ŞEHİR PARKI

İki blok arasındaki yemyeşil avluda bulunan parkta, pazar yeri mantığında yerel lezzetler sunan bir pazar, sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapacak galeri ve fuaye alanı ve sanatsal/kreatif eğitim verebilecek sanat akademisi bulunuyor.

YOL TARİFİ AL444 22 87


/cubesankara


Çukurambar Mah. 1424 Cad.
Çankaya - Ankara